Kalendář

17.9.2018 - 14.12.2018 - Výuka v zimním semestru 2018/2019

27.9.2018 - Děkanský den

17.12.2018 - 1.2.2019 - Zkouškové období

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání




Rozvojové rady fakult

Související stránky

Jméno Funkce Pracoviště
prof. Ing. Alena Vančurová, Ph.D. předsedkyně FFÚ
doc. RNDr. Jarmila Radová, Ph.D. místopředsedkyně
doc. Ing. Karel Brůna, Ph.D. člen
Ing. Alena Králová, Ph.D. člen
prof. Ing. Miloš Mařík, CSc. člen
doc. Ing. David Procházka, Ph.D. člen
doc. Ing. Jaroslav Wagner, Ph.D. člen
Marie Halimová administrátorka
Ing. Mgr. Petr Štěpánek, Ph.D. předseda

FMV

doc. Ing. Pavel Hnát, Ph.D. místopředseda
PhDr. Jaroslav Březina, Ph.D. člen
prof. Ing. Dana Zadražilová, CSc. člen
doc. Ing. Mgr. Štěpánka Zemanová, Ph.D. člen
Lenka Procházková administrátorka
doc. Ing. Tomáš Pavelka, Ph.D. předseda FPH
doc. PhDr. Ing. Eva Jarošová, Ph.D. místopředsedkyně
Ing. Vojtěch Kouba, Ph.D. člen
Ing. Oto Potluka, Ph.D. člen
doc. Ing. Václav Stříteský, Ph.D. člen
doc. Ing. Jindřich Špička, Ph.D. člen
Klára Vacková administrátorka
Ing. Dušan Chlapek, Ph.D. předseda FIS
Ing. Tomáš Löster, Ph.D. místopředseda,
administrátor
Ing. Tomáš Bruckner, Ph.D. člen
doc. Ing. Jan Fábry, Ph.D. člen
Ing. PhDr. Antonín Pavlíček, Ph.D. člen
prof. Ing. Vojtěch Krebs, CSc. předseda NF
Ing. Michal Mirvald, Ph.D. místopředseda
prof. Ing. Zdeněk Chytil, CSc. člen
doc. PhDr. Ján Pavlík člen
doc. Ing. Miroslav Ševčík, CSc. člen
doc. Ing. Petr Toth, Ph.D. člen
Jitka Martínková administrátorka
Mgr. Ing. Martin Luštický, Ph.D. předseda FM JH
Ing. Jiří Vopátek, Ph.D. místopředseda
Mgr. Ing. Pavel Král, Ph.D. člen
Ing. Michal Novák, Ph.D. člen
Bc. Alena Bindrová člen,
administrátorka