Manažerský Toolkit pro projekty Erasmus+

Zajímají Vás mezinárodní projekty Erasmus+?  Uvažujete o podání projektu nebo již nějaký realizujete?

Pak je právě pro Vás určen nový nástroj: Projektový manažerský Toolkit.

Najdete v něm soubor praktických pomůcek, jako jsou editovatelné šablony ve formátech Word a Excel, které Vám pomohou při přípravě, realizaci a zakončení projektu, ale také informační materiály, které např. usnadní orientaci ve výzvách, a dále sadu oficiálních dokumentů a programových průvodců vydaných Evropskou výkonnou agenturou pro vzdělávání a kulturu (EACEA).

Toolkit je určen pro akademiky, výzkumníky i administrativní personál vysokých škol, kteří chtějí realizovat projekty v rámci Erasmus+.

Byl vytvořen v rámci projektu Nutshell, financovaného z programu Erasmus+, spoluprací 4 evropských univerzit a institucí, včetně VŠE v Praze, prezentován v dubnu 2023,

a je volně ke stažení na stránkách italského partnera projektu Cesie zde: https://cesie.org/en/resources/project-nutshell-toolkit/