SharePoint projektu

Zahájení realizace 1. 7. 2022
Ukončení realizace 30. 6. 2024
Předpokládaná výše financování 115.742.517 Kč

Specifický cíl  výzvy Název projektu     ( Jedná se o 6 dílčích samostatných projektů pod jedním registračním číslem. )
A1 Modernizace a digitalizace VŠE v Praze
B – FIS Big Data Analytics
B – FFÚ Příprava studijního programu Fintech
C1 Zlepšení prostupnosti vzdělávání na úrovni vysokých škol pomocí mikrocertifikátů (microcredentials)
C2 Bezpečnost distančních forem výuky
C3 Digitalizace činností přímo souvisejících se zajištěním vzdělávací činnosti a administrativních úkonů spojených se studijní agendou

Program podpory Národní plán obnovy
Komponenta 3.2 Adaptace kapacity a zaměření školních programů
Název výzvy Výzva k předkládání návrhů projektů v rámci Národního plánu obnovy pro oblast vysokých škol pro roky 2022-2024

Anotace projektu

Projekt je zaměřen na transformaci formy a obsahu vysokoškolského vzdělávání a je rozdělen do následujících specifických cílů:

• Specifický cíl A: Transformace formy a obsahu vysokoškolského vzdělávání, dále členěný na čtyři dílčí specifické cíle:
    • Specifický cíl A1: Digitalizace vzdělávací činnosti a studijních agend;
    • Specifický cíl A2: Rozvoj v oblasti distanční výuky, online výuky a blended learning;
    • Specifický cíl A3: Tvorba nových profesně zaměřených studijních programů;
    • Specifický cíl A4: Kurzy zaměřené na rozšiřování dovedností (upskilling) nebo rekvalifikace (reskilling).
  • Specifický cíl B: Tvorba nových studijních programů v progresivních oborech.
  • Specifický cíl C: Společné projekty, dále členěný na tři dílčí specifické cíle:
    • Specifický cíl C1: Zlepšení prostupnosti vzdělání na úrovni vysokých škol pomocí mikrocertifikátů (micro-credentials);
    • Specifický cíl C2: Bezpečnost distančních forem výuky;
    • Specifický cíl C3: Digitalizace činností přímo souvisejících se zajištěním vzdělávací činnosti a administrativních úkonů spojených se studijní agendou.