Diverzitní a flexibilní pracovní prostředí na VŠE v Praze

Kontaktní osoba Bc. Tomáš Mojžiš
Doba realizace 1. 10. 2023 – 30. 9. 2025
Předpokládaná výše financování 9 874 777 Kč
Partner Gender studies, o.p.s.
Program podpory Operační program Zaměstnanost plus (OPZ+)
Název výzvy 03_22_012 Diverzitní a flexibilní pracovní kultura

Anotace projektu

Záměrem projektu je nastavení strategického personálního řízení na VŠE v Praze s cílem udržení talentů a rozvinutí potenciálu zaměstnanců na rodičovské dovolené a pečujících o děti, které povede k rozvoji diverzity a flexibility. Projekt reaguje na specifika veřejné vysoké školy s důrazem na internacionalizaci. Projekt pokrývá tři klíčové oblasti: flexibilní formy práce, management mateřské a rodičovské dovolené a rozvoj diverzity skrze procesy onboardingu, zpětné vazby a talent managementu.

Klíčové aktivity projektu

1 – Nastavení formálních pravidel a postupů pro využívání flexibilních forem práce

2 – Management mateřské a rodičovské dovolené

3 – Transparentní a efektivní nastavení strategického řízení lidských zdrojů (onboarding, zpětná vazba, talent management)