Zjednodušení procesu uznávání zahraničního vzdělání

Cíl 3.A.1 (PP) Ukotvení a rozvoj postupů pro uznávání předchozího vzdělání
Analýza funkčnosti aktuální aplikace pro uznávání výsledků předchozího zahraničního vzdělání. Implementace výsledků analýzy pro využití InSIS, včetně případné integrace procesů do InSIS.
Indikátor Funkční systém pro uznávání předchozího vzdělání v zahraniční.
Cíl 3.A.2 (PP) Jednotný systém pro uznávání výsledků ze studia v rámci zahraničních studijních pobytů
Plné využití aplikace pro uznávání výsledků studia v zahraničí prostřednictvím InSIS v souladu se Studijním a zkušebním řádem VŠE.
Podpora využití této aplikace napříč všemi fakultami VŠE včetně dokumentace, školení příslušných osob apod.
Sjednocení postupů a vytvoření pravidel uznávání výsledků ze studia v zahraničí (včetně hodnotících škál).
Indikátor Plné využití aplikace pro uznávání výsledků studia v zahraničí. Jednotné uznávání výsledků ze studia v zahraničí.